Close
Skip to content

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Akyıldız Şehir içi ve şehirlerarası Nakliyat; genç ve dinamik yapısı, uzman elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, şüphesiz lider kuruluş olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmakta olan Akyıldız Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.

Amacımız; çağdaş standartlarda taşımacılık hizmeti en hesaplı biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti devamlı geliştirmektir.

“Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Akyıldız Nakliyat; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Özen ve Güleryüz: Konusunda profesyonel güler yüzlü elemanlarımız eşyalarınıza en az sizin kadar itina; paketleme, ambalajlama ve montaj konularında ise azami gayret gösterir.

Profesyonellik ve Dinamizm: Yılların bilgi birikimi ve genç yöneticilerinin dinamizmi ile taşımalar daha başarılı, daha problemsiz ve daha rahat.

Her Alanda Kaliteli Hizmet: Özel tasarımlı yeni kamyonlarımız ve özel ambalajlama malzemelerimizle yükleriniz hasarsız ve sarsıntısız taşınır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.